Image Alt

گلیوکسیلیک اسید | انقلاب آرایشی مو

اینوآر سال 2017 را با دستاوردهای بسیاری به پایان رساند. به سال 2018 خوش آمدید، سالی که انتظارات زیادی برای این شرکت داشت!

پیشگام در برزیل در استفاده از اسید گلایوکسیلیک به عنوان صاف کننده، اینوآر پروتکل هایی را برای کاربردهای مختلف مانند صاف کردن، تکان دادن، کاهش حجم، شل کردن فرها، ساختن به اصطلاح آفرو دائمی، تعیین کننده، آرامش بخش و برس معروف پیشرو توسعه داده است. دیگران، بسته به نتیجه مورد نظر برای هر نوع مو.

امروزه، تغییر شکل مو بر پایه اسید گلیوکسیلیک اینوآر محصولی با استقبال جهانی است که نتیجه نبردی شدید در سال 2005 با آزمایش‌های جامع و سرمایه‌گذاری‌های بالا در تحقیق و توسعه محصول آغاز شد. همه از منظر نوآوری تکنولوژیکی، رضایت و رفاه مردم انجام می شود.

با خلاصه کردن کمی از تاریخ، در سال 2009، ما در اثبات اثربخشی اسید گلایوکسیلیک موفق بودیم. در مقایسه با سایر محصولات، با مواد خام مختلف، نتایج در درمان‌ها بی‌نهایت برتر بود، همانطور که در رویدادهای COSMOPROF/لاس وگاس و Hair Brasil با راه‌اندازی «سیستم روغن ARGAN» نشان داده شد. اقدامی که باعث افزایش تقاضا برای محصول در سال 2010 شد، حتی در مواجهه با “اهریمن سازی” آن، با ابزارهای مختلف انجام شد.

برای محققان و محققان این بخش، استفاده از اسید گلیوکسیلیک نقطه عطفی در صنعت آرایشی جهانی بود. یک کشف انقلابی، شاید مهم ترین کشف در لوازم آرایشی تغییر شکل مو در زمان های اخیر. با توجه به شناخت مقامات بازار مانند انگلیسی Shelley Dalton، Recruitment & Training – The Curl Care Project، وقتی می نویسد که پاسخ مشکل تغییر شکل مو و حفظ آن بدون شکستگی که از طریق رایگان به دست آمده است. درمان های فرمالدئید اینوآر “که ساختار موهای مجعد را صاف و مشخص می کند” (مجله بلک بیوتی، آوریل/مه 2015، صفحات 128، 129)

از قاره ها عبور می کنیم. امروزه اینوآر در اروپا، قاره آمریکا، خاورمیانه، آفریقای جنوبی و آسیا حضور دارد. از این رو انتظار زیادی برای ارائه برس پیشرونده مبتنی بر اسید گلیوکسیلیک به بازار برزیل با به رسمیت شناختن «عملکرد صاف کردن مو» توسط ANVISA وجود دارد.

آنچه من در اینجا نوشتم یک قلم مو از حقیقت است که شامل کل فرآیند توسعه محصول و در نتیجه ثبت اختراع است. من به بیان این داستان ادامه خواهم داد زیرا استفاده از اسید گلایوکسیلیک در عملکرد صاف کردن مو بخشی از تاریخچه اینوآر است. و با صحبت از حقیقت، من فیلسوف آلمانی شوپنهاور (1788-1860) را نجات می دهم. او گفت: «تمام حقیقت از سه مرحله می گذرد. در اول، او مورد تمسخر قرار می گیرد. در مورد دوم، او با خشونت طرد می شود. و در سوم بدیهی است پذیرفته شده است.»

Inocência Manoel – بنیانگذار اینوآر Cosméticos