Image Alt

تاریخچه

Innocence Manoel

Alexandre Nascimento Manuel

تاریخچه اینوآر

اینوآر به طور رسمی در اکتبر 2008 ثبت شد. اما مدت ها قبل از آن Inocência Manoel و Alexandre Nascimento در بازار لوازم آرایشی کار می کردند.

Inocência Manoel، دختر دوم توماز مانوئل و الزا برازیل دو ناسیمنتو، سال ها به عنوان آرایشگر کار کرد و بعدها صاحب یک سالن زیبایی شد. از سنین بسیار پایین، او بیشتر وقت خود را صرف جستجوی محصولات جدید کرد و خودش درمان هایی را فرموله کرد که به بالاترین درجه اثربخشی، ایمنی و عملکرد رسید. از این رو، او به عنوان کیمیاگر مو شناخته شد.

الکساندر ناسیمنتو در رشته پزشکی تحصیل کرد، اما همیشه به بخش فروش مرتبط بود. او از دوران نوجوانی نماینده برندهای بین المللی لوازم آرایشی بوده است.

آنها با هم به محصولاتی از متنوع ترین برندها دسترسی داشتند و بازار را مانند هیچ کس دیگری درک نمی کردند. اما هنوز هیچ محصولی وجود نداشت که آنها را نمایندگی کند.

در اوایل دهه 2000، چندین روش درمانی برای کاهش حجم وجود داشت، مانند برس ژاپنی. آنها برای تعداد کمی گران و مقرون به صرفه بودند و نتایج غیرطبیعی بود. به همین دلیل است که خود Inocência Manoel محصولاتی را که در سالن خود استفاده می کرد، فرموله کرد. نتایج بسیار طبیعی بود و در میان متخصصان نیز موفقیت آمیز بود.

در آن زمان، الکساندر با موفقیت محصولاتی از سایر شرکت های چندملیتی به فروش رساند که پایگاه اداری و سرمایه را برای ایجاد Inoar فراهم کرد.

سود سرمایه ای که او پیش از این سال ها با فروش لوازم آرایشی در سالن های تخصصی به دست آورده بود، اساس تأسیس اینوآر به نام الکساندر بود. تجربه او به باز شدن درها در میان حرفه ای ها کمک کرد تا اینکه در اوایل سال 2007، Innocence به فرمولی رسید که باعث ایجاد نام تجاری شد.

نرم تر و با استفاده از پروتکل جدید، حرکتی را به مو ارائه می دهد، تهاجمی کمتری دارد و موها را قبل، حین و بعد از کاهش حجم درمان می کند و امنیت بیشتری را به آرایشگران و مشتریان ارائه می دهد.

سالن Inô Oficina do Cabelo سابق واقع در محله مورومبی، در سائوپائولو، به محل آرایشگرانی تبدیل شده است که به دنبال دوره‌ها و اطلاعات در مورد این فرمول در دسترس‌تر و ملایم‌تر برای کاهش حجم هستند. در آنجا، متخصصان از محصول و پروتکل‌های کاربردی Inocência Manoel خوشحال شدند، که کراتین مایع را با روغن‌های درمانی مخلوط کرد تا نتیجه ای مطمئن روی موها داشته باشد.

موفقیت به قدری زیاد بود و سفارشات آنقدر زیاد بود که دیگر ساخت دستی کافی نبود.

الکساندر ناسیمنتو فروش داشت و جلسات تمرینی را برای Inocência Manoel برنامه ریزی کرد. از این ترکیب بود که اینوآر متولد شد و برای همگام شدن با سرعت شرکتی که به سرعت در حال رشد بود، اولین وب سایت اینوآر در 19/9/2008 راه اندازی شد.

اینوآر از زمان پیدایش خود ده ها خط برای درمان انواع مو ایجاد و تولید کرده است. استعداد و خلاقیت Inocência Manoel را دارد که همیشه مسئول توسعه محصول جدید، بازاریابی، هدایت هنری، ارتباطات و نوآوری بوده است. و مدیریت بازرگانی، توسعه محصول و مبانی ساختاری شرکت توسط الکساندر ناسیمنتو.

پروژه زیبایی همبستگی بخشی از فعالیت‌های این شرکت است که توسط Inocência Manoel با هدف بازیابی هویت افراد از پایه‌های هرم اجتماعی از طریق آموزش حرفه‌ای و مشوق‌های کارآفرینی، از جمله آنها به عنوان نیروهای مولد و مولد درآمد، تأسیس شد. بستگان.

با اقداماتی که در سال 2010 آغاز شد، پروژه زیبایی همبستگی در بهبود شرایط زندگی صدها زن، مرد و خانواده های آنها، هم از طریق اقدامات اضطراری و هم از طریق مشارکت با موسسات خیریه و از طریق دوره های آموزشی آنها مشارکت داشت. آموزش، در مقر آن در شهر آسیس، در داخل سائوپائولو برگزار شد.

امروزه، اینوآر به بیش از 40 کشور صادر می کند و در بیش از 30 شهر در سراسر جهان دفاتر دارد. این برند دارای مجموعه‌ای است که مترادف با این تنوع است، با بیش از 300 محصول از جمله درمان‌ها، کاهش‌دهنده حجم، افزایش فر، لوازم آرایشی و بهداشتی، آرایش و موارد دیگر.

همه اینها به این دلیل است که بنیانگذاران آن از همان ابتدا درک کردند که همراه با هر مشتری، میل جدیدی برای دیدن یک فرد جدید از روی صندلی ایجاد می شود: ایمن تر، قدرتمندتر، حتی شادتر.